Temat
:
[20 kolejka] Lechia Gdańsk- Wisła Kraków, 3 marca , sobota 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
Od: 10.2011
Offline
#
96
03.03.2012, 18:51
Gra: Długie wybicia - strata - strzał byla jaki Lechii i tak w kółko
Bramki ze stałych fragmentów, a tak żadnych "setek". No drugi dzień jest ale coś musiało zostać po ładnej grze Kazia, Probierz powiedział w szatni grajcie pytę, bylebyście wygrali
syryls
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syryls
Znajdź inne posty napisane przez syryls