Wyświetl pojedynczy post
fudi8
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4618
Stary 03.03.2012, 17:41
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
Macie jakis nietnacy link do Lechia-Wisła? Z gory dzieki
http://www.transmisje.xup.pl -> pamiętam, że tam były dobre transmisje, ale teraz nie ma żadnego streamu. Poza tym http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota
Odpowiedz cytując