Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fudi8
Member
Od: 12.2010
Offline
#
4618
03.03.2012, 17:41
Wiślak709
napisał(a):
Macie jakis nietnacy link do Lechia-Wisła? Z gory dzieki
http://www.transmisje.xup.pl
-> pamiętam, że tam były dobre transmisje, ale teraz nie ma żadnego streamu. Poza tym
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota
fudi8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fudi8
Znajdź inne posty napisane przez fudi8