|
My tu o promocjach na bilety a kasa w klubie pusta , z dobrych zródeł wiem że Wisła ma problemy i jak Wujek Cupiał znów nie da kasy to bedzie problem , nawet nie chce mówić co bedzie sie działo jak do LE sie niedostaniemy . Basałaj poszedł do Cupiała prosić o kolejną pożyczkę bo nie ma kasy na bieżącą działalność i Wisła może ogłosić bankructwo ale Cupiał raczej do tego niedopusci .
|