Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19077
Stary 03.03.2012, 17:24
Kurde możemy tylko pozazdrościć Legii liczby Polaków i wychowanków w pierwszym składzie.. Niestety zasługują na mistrzostwo w tym sezonie jak żaden inny klub..

:/
Odpowiedz cytując