Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1657
Stary 03.03.2012, 17:11
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Moskala wyjebał Basalaj, na rozkaz Cupiała, z powodu słabych wyników drużyny.

Dlaczego KM co po niektórzy uważają za legendę naszego klubu? Czym on sie tak zapisał , że ma być inaczej traktowany?
Piłkarz jakich wielu u nas grało.
Dlatego:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...zimierz_Moskal

Właśnie takich piłkarzy było mało, jakbyśmy teraz takich mieli to nie byłoby takich problemów.

Dziwie sie, że Ty takie zdanie piszesz...
Odpowiedz cytując