Dariook napisał(a):

Moskala wyjebał Basalaj, na rozkaz Cupiała, z powodu słabych wyników drużyny.
Dlaczego KM co po niektórzy uważają za legendę naszego klubu? Czym on sie tak zapisał , że ma być inaczej traktowany?
Piłkarz jakich wielu u nas grało.
|
Dlatego:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...zimierz_Moskal
Właśnie takich piłkarzy było mało, jakbyśmy teraz takich mieli to nie byłoby takich problemów.
Dziwie sie, że Ty takie zdanie piszesz...