|
Moskala wyjebał Basalaj, na rozkaz Cupiała, z powodu słabych wyników drużyny.
Dlaczego KM co po niektórzy uważają za legendę naszego klubu? Czym on sie tak zapisał , że ma być inaczej traktowany?
Piłkarz jakich wielu u nas grało.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.03.2012 o godz. 17:07.
|