Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1656
Stary 03.03.2012, 17:04
Moskala wyjebał Basalaj, na rozkaz Cupiała, z powodu słabych wyników drużyny.

Dlaczego KM co po niektórzy uważają za legendę naszego klubu? Czym on sie tak zapisał , że ma być inaczej traktowany?
Piłkarz jakich wielu u nas grało.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.03.2012 o godz. 17:07.
Odpowiedz cytując