Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19066
Stary 03.03.2012, 15:32
Brawo GKS, kilka naprawdę ładnych akcji i ogólnie zasłużyli na 3 punkty. Momentami miało się wrażenie, że Polonia powinna GKS wciągnąć nosem, gdyby zaqangażowała się w mecz, ale grała powoli, w nieskoordynowany sposób, na stojaka, zupełnie jak nasi kopacze i zasłużenie przegrała. Teraz trzeba liczyć na ŁKS, a potem na Probierza. Ja wierzę, że jednak dzień skończę w dobrym humorze
Odpowiedz cytując