Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.03.2012, 15:02
RW88 napisał(a):
Z całym szacunkiem, ale co Ty możesz wiedzieć o tym, jakiego pokroju trenerami są Moskal, Probierz? (…)Co jest Twoją konkretną argumentacją, na czym opierasz swoją opinię?
Wyniki. Ich osiągnięcia zawodowe. Przebieg trenerskiej kariery. Sprawy bardzo konkretne, weryfikujące wszystko. Najważniejsze. To, co osiągnęli i to, ilu piłkarzom pomogli się rozwinąć.

Powyższe sprawy nie predysponują żadnego z nich do nazywania solidnym trenerem. Predysponują za to do miana trenerów mizernych. A oczekiwanie, że tacy trenerzy stworzą wartościowy w Europie zespół, rozwiną zawodników, zbudują coś naprawdę nowoczesnego, jest mało poważne i pozbawione racjonalnych podstaw.

Koalik napisał(a):
Dla Markusa każdy Polak (czy to piłkarz, czy trener) to dyletant, nierób, idiota, a każdy obcokrajowiec, to wielki fachowiec przed którym trzeba klęczeć z zachwytu. Nie zauważyłeś do tej pory? Gdyby nawet Bakero przyszedł do Nas, to byłaby z jego strony radość.
Chciałbyś. Ale niestety to tylko kolejna Twoja bzdura i pusta insynuacja. Nawet złośliwości już Ci nie wychodzą.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując