Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15952
Stary 03.03.2012, 14:48
MANIFESTACJA w s WOLNYCH MEDIÓW

Kluby "Gazety Polskiej": Kraków, Nowa Huta, Gliwice i Opole, Koła Przyjaciół Radia Maryja, Liga Obrony Suwerenności, Solidarni 2010, Stowarzyszenie Katon oraz Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-1989 organizują marsz poparcia o dostęp do platformy cyfrowej dla Telewizji Trwam.

Uważamy, że KRRiT podjęła decyzję polityczną, sprzeczną z zasadami demokracji, a zgodną z podstępną ideologią totalitarnego ateizmu. Zagrożeniom wolności wiary, wolności mediów i demokracji winniśmy zdecydowanie i natychmiast się przeciwstawiać. Zapraszamy wszystkich podobnie czujących, z Krakowa i z Polski Południowej, na marsz protestu przeciw decyzji KRRiT i na manifestację .

Program.
Kraków, 4 marca, niedziela:

- 11.oo Msza św. koncelebrowana w kościele o.o. Bernardynów.
- 12.oo Formowanie kolumn marszowych, ul. Bernardyńska (pod Wawelem)
- 12.30 Przemarsz ulicą Grodzką do Rynku Głównego (Ratusz) Manifestacja na Rynku, odczytanie petycji do KRRiT, wystąpienia.

Prosimy o uczestnictwo w marszu i przekazanie zaproszenia innym oraz o zabranie flag i transparentów tematycznych popierających ideę wolnych mediów.

Szczęść Boże
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.03.2012 o godz. 14:54.