Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
Od: 09.2010
Offline
#
19057
03.03.2012, 14:48
I bramka Mateusza Maka. Ale nasi eksperci w klubie wolą stawiać na Kirma ktory kopie sie po czole przy każdym przyjeciu pilki...
White91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do White91
Znajdź inne posty napisane przez White91