Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 03.03.2012, 11:01
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
A ja mam nadzieję, że Probierz zamieni Wisłę w polski Arsenal bo dla mnie to jedyna szansa na osiągnięcie sukcesu w naszych realiach. Trzeba inwestować w młodych, szkolić i sprzedawać po kilku latach.

Probierz Widziany ze szpadlem, buduje sobie boisko treningowe. Info telefoniczne.
Odpowiedz cytując