Acapelo napisał(a):

|
A ja mam nadzieję, że Probierz zamieni Wisłę w polski Arsenal bo dla mnie to jedyna szansa na osiągnięcie sukcesu w naszych realiach. Trzeba inwestować w młodych, szkolić i sprzedawać po kilku latach.
|

Probierz Widziany ze szpadlem, buduje sobie boisko treningowe. Info telefoniczne.