Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15948
Stary 03.03.2012, 10:17
Jesli jeszcze nie jestes jakims POpychadlem w PO, to cżłowieku tracisz czas i pieniadze..
Powinienes zostac papierkiem lakmusowym tego rządu..Drogi maja być tylko przejezdne, Tusk wcale nie obiecał 300 mld zł, umowa drzewieciego z kaplerem jest ok..Aż nie chce się wierzyć w to co piszesz, rzuć jeszcze jakims wykresem, a najlepiej pokaz nam na takim wykresie kołowym procent swoich wpisów w różnych tematach na tym forum, tak zeby każdy mógł jasno ocenić po co jesteś na tym forum i dlaczego tak często w głupi nawet sposób bronisz ryżego..

Co do Twojego filmiku..
http://niezalezna.pl/24401-nie-liczmy-na-300-miliardow

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nasz-...wiadomosc.html

Czytając komentarze pod tym artykułem, mozna dostać niezłej załamki..Albo te komentarze pisane są z wiadomo czyjego ramienia albo z roku na rok, jest coraz gorzej.. Minie jeszcze 5 lat, jeneral pewnie do tego czasu zczeźnie, a nasi kochani rządzący z poparciem tumańskiego narodu będą nazywać ulice,ronda, mosty imieniem tego zbroniarza i zdrajcy narodu..
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 03.03.2012 o godz. 10:23.
[][][][]> T S W <[][][][]