vote-for-mikey napisał(a):

|
Kto tam nie pójdzie, to będzie żenada - przecież za Lenczyka i Szatałowa to mimo chwilowych przebłysków dalej była stara dobra Cracovia...
|
Miały kur.wy złoty róg......
Gdy łyknęli Lenczyka, zrobiło się ciepło, ale ze mają debila zamiast prezesa zrobiło się fajnie. Lenczyk poszedł do innego potencjalnego spadkowicza i nagle spadkowicz został kandydatem na mistrza. Tymczasem na Kałuzy nadal pyta, co mnie zresztą bardzo cieszy i powolutku upewnia że jednak Filipiak z ferajną to debile rzadkiej maści. Ch.uj ci na grób Cracurvio.