Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19041
Stary 02.03.2012, 23:07
Ja nie wiem co się tak doczepiliście do Smudy. Zachowujecie się jak dzieci, które usłyszały fajny tekst i powtarzają w kółko nie zastanawiając się nawet co oznacza. Analfabeta, Dyzma i inne określenia są nie na miejscu. Smuda to dobry trener, ale słaby selekcjoner. Ostatnią dobrą piłkę to Lech grał za Smudy. A przed Lechem wraz z Franciszkiem pięknie poczynała sobie Wisła, Widzew i inne kluby.

Nie rozumiem zachwytu nad Probierzem. Człowiek, który tak naprawdę w dupie był i gówno widział. Miał dobre chwile w Jadze potem w ŁKS i na tym się kończą jego dokonania. trener który w 7 lat kariery zwiedził 6 klubów (w jednym był dwukrotnie). Powiedzmy szczerze szło mu przeciętnie, słabo, albo wręcz bardzo słabo. NA chwilę obecną może Smudzie buty czyścić. Poczekajcie z zachwytami do końca rundy. Wcale się nie zdziwię jak go wy.......ą z roboty jeszcze w tym sezonie.
Ostatnio edytowane przez Gordian : 02.03.2012 o godz. 23:26.



Odpowiedz cytując