|
Pamiętajcie, że obecnie najbliższym współpracownikiem Stana jest Jakub Jarosz (młody i ambitny). Przy Stanie może się wiele nauczyć i znacznie poszerzyć swoje grono kontaktów. Myślę, że nawet jak Valckx zostanie zwolniony, to Jarosz dalej będzie pracował w Wiśle i za wiele nie stracimy.
edit: Probierzowi też na pewno będzie się łatwiej pracowało z Jaroszem, obaj doskonale znają polski rynek. Skoro Probierz podpisał umowę na 1.5 roku, to znaczy, że są z nim wiązane jakieś plany na budowę tej drużyny.
Ostatnio edytowane przez Tominho : 02.03.2012 o godz. 23:05.
|