Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
8017
02.03.2012, 22:37
Nie polecam czekać do ostatniej chwili. Dwie godziny przed meczem są już niezłe kolejki pod SK. Na mecz z Koroną wchodziłem pięć minut przez rozpoczęciem, a tam kolejka na ok. 70 osób po bilety. A na Lecha pewnie będzie większe ciśnienie.
Zlatan93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zlatan93
Znajdź inne posty napisane przez Zlatan93