Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
7024
02.03.2012, 19:57
baton
napisał(a):
Chlopie, daj spokoj
Nie chodzi o Probierza, tylko o tego F. Nazywanie go prawdziwym Wislakiem jest 'lekko' niesmaczne
Dla Ciebie pewnie prawdziwym wiślakiem jest Malecki.
archi33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do archi33
Znajdź inne posty napisane przez archi33