Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#411
Stary 02.03.2012, 19:37
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Kurz gdyby nie Cupiał to nie było by Wisły w ekstraklasie ani w europejskich pucharach co prawda Wisła to nie Chelsea a C to nie Abramowicz tylko według niektórych samo zło ale jakiś szacunek właścicielowi się należy a że B szaleje za plecami właściciela i skazuje Małeckiego na banicje bez powrotu odsuwając go od składu przy okazji strzelając sobie w kolano w razie utraty podium przez Wisłe to nie Probierz tylko B beknie pierwszy.Propo wczorajszej konferencji to B chyba wie że zbliża sie jego koniec bo coś marną miał minę na prezentacji Probierza
Stwierdzenie, że Cupiał jest głównym problemem Wisły, nie odbiera mu wszystkich zasług. To po prostu fakt. Zawsze będę mu wdzięczny za to co zrobił dla naszego klubu, to nie powód, jednak, żeby milczeć.

Obecna sytuacja jest bardzo poważna, bo klub został doścignięty przez innych, przynajmniej w sferze finansów i nie wystarczy po prostu zmienić trenera, żeby poprawić ten stan rzczy. To tylko taka ściema, ewentualnie oszukiwanie samego siebie. Co więcej, ponowne odskoczenie peletonowi, nie wchodzi w grę, bo klub nie ma na to pieniędzy (są potrzebne dużo większe sumy niż 10 lat temu), a Bogusław Cupiała nie chce inwestować. Biorąc pod uwagę fakt, iż mamy na rynkach finansowych kryzys, nie zdziwiłbym się, gdyby po skreśleniu Probierza i kolejnym rozczarowaniu, Cupiał jeszcze raz poważnie nie zastanowił się czy nie lepiej zając się wędkowaniem, niż zabawą w sport.
Odpowiedz cytując