Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 02.03.2012, 19:34
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Kurz gdyby nie Cupiał to nie było by Wisły w ekstraklasie ani w europejskich pucharach co prawda Wisła to nie Chelsea a C to nie Abramowicz tylko według niektórych samo zło ale jakiś szacunek właścicielowi się należy a że B szaleje za plecami właściciela i skazuje Małeckiego na banicje bez powrotu odsuwając go od składu przy okazji strzelając sobie w kolano w razie utraty podium przez Wisłe to nie Probierz tylko B beknie pierwszy.Propo wczorajszej konferencji to B chyba wie że zbliża sie jego koniec bo coś marną miał minę na prezentacji Probierza
Jak nie Cupial to by był ktoś inny. W tamtych czasach mimo braku wielkich sukcesów Wisła zawsze była jedna z lepszych marek w kraju.
To była by tylko kwestia czasu, no ale trafił się Cupial. Pamietam z tamtego okresu że BC wpierw zawitał na drugą stronę blond, wyśmiali go. .. bida tam była na maksa więc pewnie myśleli ze sobie jaja robi.
Kto wie ile w tym prawdy było.
Odpowiedz cytując