19sebawro06 napisał(a):

bo żeby mieć uefa pro trzeba trenować klub przynajmniej pierwszoligowy (lub drugoligowy ale nie jestem pewien) jeśli się nie mylę 2 lub 3 lata
a wiem to od trenera który ma UEFA A. powiedział że nigdy tego nie zrobi bo niestety ale nie ma kontaktów żeby ktoś go w tej pierwszej lidze zatrudnił
|
Zeby ubiegac sie o licencje pro w Polsce trzeba prowadzic druzyne 2 ligowa (obecna 1) conajmniej rok...
Mysle ze ze swoim nazwiskiem, nie mial by Moskal problemu ze znalezieniem pracy... i nie ma co wmawiac ze to Wisla go blokowala...