Franek" święcił swoje największe sukcesy właśnie grając w barwach Wisły Kraków. Do dziś napastnik nie ukrywa, że ma duży sentyment do Wisły, dlatego jej postawa w lidze nie jest mu obojętna.
Snajper ocenił, że Michał Probierz powinien być dobrym wyborem dla Białej Gwiazdy.
Prawdziwy Wislak zawsze pozostanie Wislakiem. Oby Franek miał racje co do Probierza
baton napisał(a):

Chlopie, daj spokoj
|
Nie, lepiej zeby nie miał racji i zeby Wisła za Probierza nadal przegrywala - kibice :/ Troche wiecej wiary
baton napisał(a):

Chlopie, daj spokoj 
Nie chodzi o Probierza, tylko o tego F. Nazywanie go prawdziwym Wislakiem jest 'lekko' niesmaczne
|
Specjalnie tak napisałem - to jest moje zdanie i nic Ci do tego
