Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7020
Stary 02.03.2012, 18:17
Franek" święcił swoje największe sukcesy właśnie grając w barwach Wisły Kraków. Do dziś napastnik nie ukrywa, że ma duży sentyment do Wisły, dlatego jej postawa w lidze nie jest mu obojętna. Snajper ocenił, że Michał Probierz powinien być dobrym wyborem dla Białej Gwiazdy.


Prawdziwy Wislak zawsze pozostanie Wislakiem. Oby Franek miał racje co do Probierza

baton napisał(a):Wyświetl post
Chlopie, daj spokoj
Nie, lepiej zeby nie miał racji i zeby Wisła za Probierza nadal przegrywala - kibice :/ Troche wiecej wiary

baton napisał(a):Wyświetl post
Chlopie, daj spokoj

Nie chodzi o Probierza, tylko o tego F. Nazywanie go prawdziwym Wislakiem jest 'lekko' niesmaczne
Specjalnie tak napisałem - to jest moje zdanie i nic Ci do tego
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 02.03.2012 o godz. 18:54.
Odpowiedz cytując