Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1635
Stary 02.03.2012, 18:09
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Pytanie zasadnicze- co on z tego będzie miał?

Ewentualnie nowy właściciel. Tylko co on kupi? Akademii nie ma, boisk treningowych też, stadion własnością miasta, w drużynie tylko kilku grajków na poziomie. Nazwę? Klubu, stadionu?
Przejmie akcje SSA (bo to spółka akcyjna) a wraz z nimi majątek spółki (karty zawodnicze, ruchomości) zobowiązania (dług w stosunku do TF, umowę dzierżawy stadionu na 33tys) miejsce w ekstraklasie, zapewne logo SSA, kibiców, zobowiązania wobec pracowników, trenera, kontrakty managerów, domenę www i takie tam inne.

W zasadzie będzie miał dowolność w dysponowaniu wszystkim tym czym zarządza Wisła SSA i generalnie temat się nam trochę rozmywa.
Odpowiedz cytując