Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17708
Stary 02.03.2012, 17:53
Malecki odstawił sabotaż w jednym z najważniejszych meczów sezonu, zakpił z kibiców i drużyny - potem szedł w zaparte bo nawet nie przeprosił i to nie byl jego pierwszy numer.
Jak sobie po tym wszystkim pomyśle, ze jeszcze w tej rundzie mam oglądać go w koszulce Wisły, a trybuna C będzie oddawać mu pokłony to mimo, ze posiadam karnet wole zostać w domu niz uczestniczyć w takim żenującym spektaklu.
Jak Probierz ma o coś prosić Cupiała to niech poprosi o fundusze na transfery w lecie.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując