Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17707
Stary 02.03.2012, 17:46
Jesli to prawda z tym Maleckim to... zenada. Klub robi z siebie posmiewisko. Pierw go zawieszaja, potem za dwa tygodnie odwieszaja
Zebysmy sie nie zdziwili jak kiedys jakis "Melikson" uzna ze jednak chce grac gdzie indziej i uzna ze "juz nie chce grac w tej druzynie". A co bedzie ryzykowal? Zawieszenie? Phii, za dwa tygodnie bedzie odwieszony
Do zyskania bedzie mial duzo, ewentualne spuszczenie ceny przy transferze...
Zenua...


Jeszcze rozumialbym jakby Malecki byl "krakowskim Ballotelim" (czy jakos tak, nie wiem jak nazywa sie ten z ManC). Wtedy coz... w gre wchodzi duzo. Ale Malecki?! Przeciesz to grajek o dwie klasy gorszy od Blaszczykowskiego (tego z Wisly, do dzisiejszego nawet nie ma co porownywac). Zenua i wystawienie klubu na posmiewisko. Amatorka goni amatorke w tym klubie.

Tak swoja droga to juz 3 trener w tym klubie w ciagu 1 sezonu (sic!). I potem niektorzy smieja sie z Wojciechowskiego
No ale zawsze lepiej wymienic trenera, niz 15 pilkarzy... Nie, nie pisze ze mielismy super trenerow. Ale... pilkarzy super tez nie mielismy. Z gowna rzezby nie ulepisz. Tyle.

Ech, i w wakacje kolejna "rewolucja". Potem znowu bedzie pieprzenie ze trzeba czasu na zgranie. Czy tez usprawiedliwienia ze nie byli zgrani. I tak w kolko... W tym klubie nigdy nic nie wiadomo. Nie wiadomo co bedzie za miesiac, co za trzy, i co za pol roku. Amatorka.

P.S
Malecki jest mlody?! Malecki ma juz 24 lata! W tym wieku sa ludzie co 3 razy wygrali lige mistrzow... Malecki mlody nie jest, jest poprostu mentalnie bardzo zacofany. Poziom 15-16 latka. Futbol uratowal mu zycie. Tak to trzeba okreslic.
Odpowiedz cytując