Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 02.03.2012, 16:24
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
zastanawiam się nad wyjazdem do pracy za granice...
tylko który kierunek najlepiej obrać
jaki zawód (jako kto mogę dużo zarobić?)
gdzie jest zapotrzebowanie
przeczytałem masę stron związanych z tym i wszędzie inaczej piszą... proszą o info kogoś kto była, jest, albo ma pojęcie...
Zadaj sobie pierwsze pytanie, czy chcesz jechać na 3 miesiące czy 3 lata?!.
Odpowiedz cytując