Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
492
02.03.2012, 16:24
Kamil_mchw
napisał(a):
zastanawiam się nad wyjazdem do pracy za granice...
tylko który kierunek najlepiej obrać
jaki zawód
(jako kto mogę dużo zarobić?)
gdzie jest zapotrzebowanie
przeczytałem masę stron związanych z tym i wszędzie inaczej piszą... proszą o info kogoś kto była, jest, albo ma pojęcie...
Zadaj sobie pierwsze pytanie, czy chcesz jechać na 3 miesiące czy 3 lata?!.
JAN ZEMBRZYCKI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JAN ZEMBRZYCKI
Znajdź inne posty napisane przez JAN ZEMBRZYCKI