Za wyniki odpowiada trener, a nie Basałaj i nie on będzie decydował kto może grać , a kto nie bo temu się nie spodobało że kopnął bandę reklamową. Zespół wygląda jak panienki, bez zęba, charakteru, bez w....ienia, uśmieszki po w.......u jaki im spuściła Korona, a gdzie "kim wy ku.. jesteście?" , kopanie po bandach reklamowych? jakaś złość.. mogli sobie jeszcze wylizać z Koroną nawzajem, a potem obejrzeć filmik z ich powrotu do Kielc gdzie poszło gromkie "Wisła to stara k.." z kibicami, a takie osobistości jak Mały mogą to zmienić + Sobolewski. Trener idzie do sterownika klubu i przedstawia swoją wizje. Bez wiedzy Basałaj, jasne.. bo łatwo byłoby taką sytuację ukryć w tajemnicy

Basałaj póki jeszcze pracuje w Wiśle niech wezmie za ryj marketing i samego siebie, a nie macza paluchy w sprawach jemu obcych. Zresztą nic pewnego na razie, będzie oficjalne info to będziemy pazurkami kaleczyć się nawzajem
PS: przypomina mi tą pewną sytuacje, jak zarząd (1/4 zarządu) zrobiła coś za plecami Cupiała. I oby jego dni (przy dobrych wiatrach biorąc ze sobą dwójke osób) były policzone.
Moskal nie maczał paluchów w sprawie odusnięcia Małego więc gwizdów nie będzie, przynajmniej z C. Więc na nic się zda prowokacja i przeinaczanie faktów w poście poniżej. Też mi porównanie.. co ma jedno z drugim wspólnego?
Obaj zostali wydymani przez jedną i tą samą osobę.