Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 02.03.2012, 15:23
Probierz jest moim ulubionym polskim trenerem, jest młody, charyzmatyczny i nie mówcie, że nie ma osiągnięć.
Z Jagiellonią (!) Puchar i Superpuchar Polski; oczywiście ktoś wspomni Irtysz, no ale widać Jaga potrzebowała zmian, Michał siedział tam już bodajże 3 sezony (co w polskiej rzeczywistości wydaje się niemal niemożliwe).
ŁKS?
http://ekstraklasa.net/lepiej-niz-lk...aedd7d1f000000

ŁKS bez Probierza (pierwsze 5 kolejek):
-5 meczów, 1 pkt (bilans 1-14)
ŁKS z Probierzem:
- 7 meczów, 13 pkt (bilans 9-5)
Wg mnie były podstawy do tego, żeby okrzyknąć go cudotwórcą i najlepszym trenerem w Polsce.
Mam co do jego przygody w Wiśle duże nadzieje, bo potrafi w krótkim czasie zrobić coś z niczego, więc jest najlepszym kandydatem na to stanowisko w Wiśle
Odpowiedz cytując