Eternit napisał(a):

|
Ale bilety po 10 zł są tylko na dół narożników.
|
rzeczywiście, uciekło mi to... i tak nie zmienia to faktu, że dół narożnika jest prawie zawsze pusty... W takim razie to chyba racja, że tych miejsc jest nieco ponad 700 minus karnety.
I sam też zauważyłem, że z jakiegoś powodu wpisałem 6, zamiast 4 tys. bo tyle jest miejsc na tych narożnikach. Co nie zmienia przesłania. Jeszcze nie tak dawno temu było drożej, w gorszych warunkach, a na meczach był komplet.