Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8006
Stary 02.03.2012, 15:17
Eternit napisał(a):Wyświetl post
Ale bilety po 10 zł są tylko na dół narożników.
rzeczywiście, uciekło mi to... i tak nie zmienia to faktu, że dół narożnika jest prawie zawsze pusty... W takim razie to chyba racja, że tych miejsc jest nieco ponad 700 minus karnety.

I sam też zauważyłem, że z jakiegoś powodu wpisałem 6, zamiast 4 tys. bo tyle jest miejsc na tych narożnikach. Co nie zmienia przesłania. Jeszcze nie tak dawno temu było drożej, w gorszych warunkach, a na meczach był komplet.
.
Odpowiedz cytując