Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ogin
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
8005
02.03.2012, 15:15
wczoraj ok. 18 tylko 1 kasa otwarta była ale żadnej osoby w kolejce więc bilet bez problemu zakupić można było
Ogin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ogin
Znajdź inne posty napisane przez Ogin