AYALA napisał(a):

|
Małemu chwilowo Windows siadł w głowie,mam nadzieje że Probierz go naprawi... nie stac nas na rezygnacje z takiego zawodnika jak Patryk
|
Z Probierzem to się skonfliktuje jeszcze szybciej niż nam wszystkim się wydaje.
Probiesz to dyktator, jedyną gwiazdą to on sam.
A Mały ze swoim charakterem błyskawicznie wejdzie z nim w konflikt