Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17688
Stary 02.03.2012, 14:11
Skoro piłkarze pokazują to co pokazują (czyli wielkie g...o) a po meczu słyszą "Nic się nie stało.... To równie dobrze można Basałajowi teraz za to samo zaśpiewać "Nic się nie stało, Basałaj nic się nie stało"
Odpowiedz cytując