Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17684
Stary 02.03.2012, 13:53
lazy napisał(a):Wyświetl post
i za naszymi plecami też.

Jeżeli to prawda to jest najbardziej żenująca żenada od lat.
Po czymś takim Basałaj poda się do dymisji i kto wie czy Stan też. Ja przynajmniej bym tak zrobił na ich miejscu.
dlaczego?
Basałaj nie wiem czy pamiętacie obiecał załatwić kilka spraw.Wywiązał sie jak powinien i jak obiecywał ? NI CHUJA
wiec nie dziwie sie ze własciciel ma go w dupie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując