lazy napisał(a):

i za naszymi plecami też.
Jeżeli to prawda to jest najbardziej żenująca żenada od lat.
Po czymś takim Basałaj poda się do dymisji i kto wie czy Stan też. Ja przynajmniej bym tak zrobił na ich miejscu.
|
dlaczego?
Basałaj nie wiem czy pamiętacie obiecał załatwić kilka spraw.Wywiązał sie jak powinien i jak obiecywał ? NI CHUJA
wiec nie dziwie sie ze własciciel ma go w dupie.