lazy napisał(a):

Żenada bo znaczy to wszystko, że w naszym klubie:
- można mieć w dupie trenera i dać mu to jasno do zrozumienia,
- można mieć w dupie drużynę i dać jej to jasno do zrozumienia,
- można mieć w dupie prezesa i dać mu to jasno do zrozumienia,
a potem wstać rano, uśmiechnąć się do swojego oblicza w lustrze i zacząć kolejny dzień bez żadnych konsekwencji.
|
ale nie można mieć w dupie właściciela i dać mu to jasno do zrozumienia, trenerzy , piłkarze , prezesi się zmieniają... właściciel ten sam od dłuższego czasu