Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17683
Stary 02.03.2012, 13:51
lazy napisał(a):Wyświetl post
Żenada bo znaczy to wszystko, że w naszym klubie:
- można mieć w dupie trenera i dać mu to jasno do zrozumienia,
- można mieć w dupie drużynę i dać jej to jasno do zrozumienia,
- można mieć w dupie prezesa i dać mu to jasno do zrozumienia,

a potem wstać rano, uśmiechnąć się do swojego oblicza w lustrze i zacząć kolejny dzień bez żadnych konsekwencji.
ale nie można mieć w dupie właściciela i dać mu to jasno do zrozumienia, trenerzy , piłkarze , prezesi się zmieniają... właściciel ten sam od dłuższego czasu
Ostatnio edytowane przez Luu... : 02.03.2012 o godz. 13:54.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując