pysio napisał(a):

Nic dziwnego. To nawet wskazane, że chłopaka ma ambicje. No bo powiedz mi, co lepsze: "jestem w WIŚLE, mogę już przestać dawać z siebie 100%" czy "No fajnie, jestem w Wiśle, zarabiam grubą kaskę, ale chcę więcej! Chcę grać z lepszymi, więc będę zapierdalał jak nigdy!"
BoBaSbK napisał(a):

a koledze pomieszały się okienka, i odpisał nie tu gdzie chciał
