Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17681
Stary 02.03.2012, 13:34
pysio napisał(a):Wyświetl post
Cezary Wilk chce odejść z Wisły !!!

cytat:
"Mam swój cel, jest nim wyjazd za granicę i do tego dążę."

źródło: dziennik polski - http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...gazowania.html

No to od kolejnej rundy musimy też szukać defensywnego pomocnika...
Nic dziwnego. To nawet wskazane, że chłopaka ma ambicje. No bo powiedz mi, co lepsze: "jestem w WIŚLE, mogę już przestać dawać z siebie 100%" czy "No fajnie, jestem w Wiśle, zarabiam grubą kaskę, ale chcę więcej! Chcę grać z lepszymi, więc będę zapierdalał jak nigdy!"

BoBaSbK napisał(a):Wyświetl post
http://www.slaskwroclaw.pl/7388946.dhtml?sid=1

Nigdzie nie napisałem że bilety mają kosztować 5 zł lub 10...

http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/Bilety/

Jeśli na B11 -12,C G są OK to dlaczego na inne sektory nie mogły drożeć o 5zł i wtedy na H23i A21 kosztował by 35-40 zł i do tego jeszcze Top 10zł a nie 2 zł lub 5zł na droższe sektory.... życzę pełnego stadionu .
a koledze pomieszały się okienka, i odpisał nie tu gdzie chciał
.
Odpowiedz cytując