lazy napisał(a):

i za naszymi plecami też.
Jeżeli to prawda to jest najbardziej żenująca żenada od lat.
Po czymś takim Basałaj poda się do dymisji i kto wie czy Stan też. Ja przynajmniej bym tak zrobił na ich miejscu.
|
Oby, oby, tylko Stan ze sprawą Małeckiego nie ma nic wspólnego, ale gdyby w efekcie zatrudnienia Probierza poleciał Basałaj byłby sukces porównywalny do mistrzostwa.
Niestety Basałaj ma w d... sprawy honorowe. On honoru wymaga tylko u innych. Dlatego na rezygnację w ramach protestu nie ma co liczyć.