Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17680
Stary 02.03.2012, 13:31
lazy napisał(a):Wyświetl post
i za naszymi plecami też.

Jeżeli to prawda to jest najbardziej żenująca żenada od lat.
Po czymś takim Basałaj poda się do dymisji i kto wie czy Stan też. Ja przynajmniej bym tak zrobił na ich miejscu.
Oby, oby, tylko Stan ze sprawą Małeckiego nie ma nic wspólnego, ale gdyby w efekcie zatrudnienia Probierza poleciał Basałaj byłby sukces porównywalny do mistrzostwa.

Niestety Basałaj ma w d... sprawy honorowe. On honoru wymaga tylko u innych. Dlatego na rezygnację w ramach protestu nie ma co liczyć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując