Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1204
Stary 02.03.2012, 13:17
oldbiezanow napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=sY2hm-vrpBY Singiel od Ostrego i całego Tabasko.

Pamięta ktoś może taki kawałek (chyba był na forum) gdzie w teledysku chłopak rapuje zza baru?

enjoy ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=iK0iFY3PvTM

Hans Solo to gość ze składu 52 Dębiec nie wiem czy pamiętasz
Odpowiedz cytując