serek.c2 napisał(a):

|
No właśnie - na tle obecnej Wisły. Wielu kibiców uważa Wilka za świetnego defensywnego pomocnika - no to porównajcie sobie jak grał Kałużny, Cantoro czy Sobol w swoich najlepszych latach. Przecież to różnica klasy...
|
Porównaj naszą ofensywę: Kirm, Iliev, Garguła, Genkov, do tej do mieliśmy 5-10 lat temu - jeszcze większa różnica klas
Wyszkolenie techniczne Wilka pozostawia wiele do życzenia (ale to wina klubów w których się szkolił Polonia, Korona) , natomiast w kwestii odbiorów z chęcią bym zobaczył statystyki, o ile ktoś takowymi dysponuje. Idę o zakład, że notuje więcej odbiorów piłki, niż piłkarze których wymieniłeś! Nie można też zapominać ważnych gili i asyst w lidze i europejskich pucharach. Jego asysta z Lechem (1:0) była nieoceniona w kwestii mistrzostwa, a bramka z APOEL'em mogła być przełomowym golem w historii Wisły. Jak widać Wilk w trudnych momentach nie pękał i dawał zespołowi WIELE.