Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17673
Stary 02.03.2012, 12:16
snyrting napisał(a):Wyświetl post
serek, sam przyznasz, że na tle obecnej Wisły Czarek się wyróżnia. Porównywanie go do byłych graczy Wisły (Sobol też już jest na wylocie) nie ma sensu.

A Anglia to nie tylko Premiership, w Championship Wilk by sobie już na pewno poradził.
No właśnie - na tle obecnej Wisły. Wielu kibiców uważa Wilka za świetnego defensywnego pomocnika - no to porównajcie sobie jak grał Kałużny, Cantoro czy Sobol w swoich najlepszych latach. Przecież to różnica klasy...
Odpowiedz cytując