snyrting napisał(a):

serek, sam przyznasz, że na tle obecnej Wisły Czarek się wyróżnia. Porównywanie go do byłych graczy Wisły (Sobol też już jest na wylocie) nie ma sensu.
A Anglia to nie tylko Premiership, w Championship Wilk by sobie już na pewno poradził.
|
No właśnie - na tle obecnej Wisły. Wielu kibiców uważa Wilka za świetnego defensywnego pomocnika - no to porównajcie sobie jak grał Kałużny, Cantoro czy Sobol w swoich najlepszych latach. Przecież to różnica klasy...