snyrting napisał(a):

serek, sam przyznasz, że na tle obecnej Wisły Czarek się wyróżnia. Porównywanie go do byłych graczy Wisły (Sobol też już jest na wylocie) nie ma sensu.
A Anglia to nie tylko Premiership, w Championship Wilk by sobie już na pewno poradził.
|
Jak wstawisz Boguskiego do A klasy, to też będzie się wyróżniał. Tylko co z tego ?