Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17672
Stary 02.03.2012, 12:10
snyrting napisał(a):Wyświetl post
serek, sam przyznasz, że na tle obecnej Wisły Czarek się wyróżnia. Porównywanie go do byłych graczy Wisły (Sobol też już jest na wylocie) nie ma sensu.

A Anglia to nie tylko Premiership, w Championship Wilk by sobie już na pewno poradził.
Jak wstawisz Boguskiego do A klasy, to też będzie się wyróżniał. Tylko co z tego ?
Odpowiedz cytując