Pamiętam, jaka gorąca dyskusja była tutaj prowadzona o budowie dróg/autostrad. Miały być gotowe do Euro, potem miały być gotowe nie wszystkie a jeszcze potem te "nie wszystkie" miały być nie "gotowe" a tylko "przejezdne"
Jadąc wczoraj z pracy trafiłem w radio na audycję, ile nas będzie kosztowało oddanie dróg w stanie "przejezdności". Nie znam się na budowie dróg, więc niemałym szokiem były dla mnie kwoty jakie podano.
Nie dość, że trzeba płacić firmom za zejście z budowy, to jeszcze firmy będą mogły odrzucać ewentualne reklamacje po całkowitym dokończeniu budowy ze względu na przedwczesne oddanie drogi do użytku (przejezdność na Euro). Pogratulować
ps. Szpeniu - polecam jazdę autostradą z Chrzanowa do Katowic i z powrotem. Max 70 km za jedyne 18 zł - taką mamy od wczoraj promocję.