Arkas napisał(a):

|
Na mnie najbardziej negatywną rzecz wywarło stromość trybun. Nie wiem może jestem przyzwyczajony do naszego stadionu, ale jak byłem kiedyś na meczu Lechii to pierwsze wrażenie odnośnie trybun to że są zbyt strome i rzędy (schody) zbyt wąskie, że łatwo można polecieć.
|
byłem na Alianz Arenie i mała ilość miejsca miedzy krzesełkami a barierkami, jest porównywalna do tych w Gdansku. Tak samo ma się sprawa ze stromizną trybun. Wydaje mi się, ze po prostu te nowe,duże stadiony tak mają.