Wyświetl pojedynczy post
m_misiek
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2556
Stary 02.03.2012, 11:08
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Na mnie najbardziej negatywną rzecz wywarło stromość trybun. Nie wiem może jestem przyzwyczajony do naszego stadionu, ale jak byłem kiedyś na meczu Lechii to pierwsze wrażenie odnośnie trybun to że są zbyt strome i rzędy (schody) zbyt wąskie, że łatwo można polecieć.

byłem na Alianz Arenie i mała ilość miejsca miedzy krzesełkami a barierkami, jest porównywalna do tych w Gdansku. Tak samo ma się sprawa ze stromizną trybun. Wydaje mi się, ze po prostu te nowe,duże stadiony tak mają.
Odpowiedz cytując