Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17663
Stary 02.03.2012, 10:07
pysio napisał(a):Wyświetl post
Cezary Wilk chce odejść z Wisły !!!

cytat:
"Mam swój cel, jest nim wyjazd za granicę i do tego dążę."

źródło: dziennik polski - http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...gazowania.html

No to od kolejnej rundy musimy też szukać defensywnego pomocnika...
Przecież sam mówił jak przychodził do Wisły, że jego marzeniem jest gra za granicą, a najbardziej w Anglii.
Odpowiedz cytując