Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17660
Stary 02.03.2012, 09:02
Wilk od samego początku mówił, że jego planem jest wyjazd za granicę.

Język pewnie zna, zaangażowania nie można mu odmówić, pewnie znajdzie miejsce w jakimś średniaku z Belgii czy Francji.
Odpowiedz cytując