Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 02.03.2012, 08:48
arti napisał(a):Wyświetl post
to je vyborne!
oczywiście o ile nie zmyślone.
pamiętajmy, że MP zatrudniono oficjalnie wczoraj popołudniu i co od razu rzepa dzwoni do Smudy z takim właśnie pytaniem?
może tak, może nie.
Może wiedzieli o zatrudnieniu już wcześniej? Bo Probierz dogadał się z Wisłą nieco wcześniej.

Co do samego trenera daje mu osobiście szansę, liczę że jego twarda ręka pomoże poskładać tą drużynę i po sezonie nie będzie się bał wyczyścić skład. Jedynym mankamentem który "trzeba usunąć" to asystent, który miał przygodę w klubie po drugiej stronie błoń. My jako kibice powinniśmy się temu sprzeciwić, tak jak kiedyś wyrażaliśmy dezaprobatę odnośnie Łaciaka.
I szkoda Kazia, można stwierdzić, tylko pogratulować temu buc*** Basałajowi za takie potraktowanie jakby nie było legendy. Mam nadzieję że zostanie asystentem w przyszłości.
Ostatnio edytowane przez Arkas : 02.03.2012 o godz. 09:00.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując