Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.03.2012, 06:28
Po co zakladasz nowy temat?
Ja mam radę dla Ciebie poczytaj może forum a zobaczysz, że są na tą chwilę minimum dwa temty w których mógłbyś zamieścić tego posta.