Wyświetl pojedynczy post
dwakroki
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.03.2012, 06:00. Rady dla Michała Probierza: jakim ustawieniem ma grać Wisła
Post ma luźny charakter. Moja propozycja:

Pareiko -
Jovanovic, Chavez, Jaliens, Lamey -
Wilk -
Iliev, Melikson, Kirm -
Genkow, Biton

Komentarz: Mimo wszystko uważam Jaliensa i Lameya za najlepszych obecnie zawodników na swoich pozycjach jakich ma Wisła. Melikson spokojnie powinien poradzić sobie z rozegraniem. A gra na dwóch napastników... cóż, to takie sentymentalne nawiązanie do pięknych momentów sprzed lat, kiedy Wisła wygrywała z każdym po 3, 4 do zera a w ataku biegali Żurawski i Frankowski.
Ostatnio edytowane przez dwakroki : 02.03.2012 o godz. 06:10.