Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1067
Stary 02.03.2012, 01:26
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Ilu widzisz obecnych obcokrajowców, którzy graliby w ostatniej dobrej rundzie Wisły - jesień 2007 r.? Pareiko za Pawełka, Maor zamiast Boguskiego (Paulisty). Reszta nie ma szans. Wówczas był niezły szkielet, który należało wzmacniać, ale wolano podążyć inną drogą.
Mamy rok 2012, nie fantazjujmy, nie cofajmy się w czasie, mówmy o teraźniejszości i tym co realne.

Ten sam skład na wiosnę 2007 roku nie potrafił zakwalifikować się do jakichkolwiek pucharów, a nawet z tego co pamiętam Ci zza błoń byli wyżej w tabeli.
Ostatnio edytowane przez GonzoNS : 02.03.2012 o godz. 01:29.
Odpowiedz cytując