KOALIK napisał(a):

|
Ilu widzisz obecnych obcokrajowców, którzy graliby w ostatniej dobrej rundzie Wisły - jesień 2007 r.? Pareiko za Pawełka, Maor zamiast Boguskiego (Paulisty). Reszta nie ma szans. Wówczas był niezły szkielet, który należało wzmacniać, ale wolano podążyć inną drogą.
|
Mamy rok 2012, nie fantazjujmy, nie cofajmy się w czasie, mówmy o teraźniejszości i tym co realne.
Ten sam skład na wiosnę 2007 roku nie potrafił zakwalifikować się do jakichkolwiek pucharów, a nawet z tego co pamiętam Ci zza błoń byli wyżej w tabeli.