|
Senior Member
Offline
|
#316

02.03.2012, 01:08
|
1q2 napisał(a): 
Chciałbym się mylić ale dla mnie Probierz to gwarancja tegorocznej klęski , taka wisienka na zgniłym torcie.Gość bez żadnych sukcesów, prowadzący samych ogórków , do tego z przerośniętym ego.Jedynie coś w tej Jadze(chwilowo) zrobił ale jak wypadł mu Grosicki to była już tragedia zakończona porażką w pucharach z jakimiś pastuchami
Obym się mylił.
|
amen
i howgh na dodatek
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|