|
Tyle lat niektorzy kibicuja, a zdziwienie jakby o Cupiale slyszeli po raz pierwszy. On sie zachowuje jak kibic, to nic nowego. Zobaczyl Gargule uradowanego, w usciskach, po Koronie i sie w....il, ze druzyna leci w chuja, a Moskal umowny sie, nad nimi nie zapanuje. I dobrze, wreszcie ktos kto wezmie to towarzystwo twarda reka, kto ma charyzme i perspektywy, potencjal na bycie bardzo dobrym trenerem.
|