qchar90 napisał(a):

oby Maleckiego nie przywrocili
nie wierze w to, bo jesli go przywroca to klub stanie posmiewiskiem
|
Zgadza się. Potem gdyby kogokolwiek zawiesili na pół sezonu to by się im zaśmiał w twarz: "a za 2 tygodnie mnie odwiesicie jak kiedyś Małeckiego?".
Patryka klub mógł zawiesić na miesiąc. Za 2,5 tygodnia byłoby po zawieszeniu. Teraz to już ręka klubu jest w nocniku.